Przeniesienia i zwroty passów

Drodzy Uczestnicy 11 WKF,

W związku z odwołaniem tegorocznej edycji, mamy dla Was kilka informacji „co dalej”:

  1. Wszystkie osoby zarejestrowane i opłacone na 11. Warsaw Kizomba Festival AUTOMATYCZNIE zostają przepisane na edycję 2021 (14-16 maja). Mamy gorącą nadzieję, że zostaniecie z nami! Nie potrzeba w tej sprawie wysyłać żadnych maili, ani deklaracji, za kilka tygodni kiedy oficjalnie uruchomimy system zapisów na 2021 każdy z Was dostanie maila z linkiem do nowego biletu. 
  2. Bilet można w dowolnym momencie odsprzedać lub przekazać innej osobie – jak wiecie WKF nigdy nie pobierał opłat za tego typu operacje. Takich zmian można będzie dokonywać nawet kilkakrotnie do 10 maja 2021 w sposób opisany w regulaminie wydarzenia. Osoby wahające się, zachęcamy do skorzystania z tej opcji, zwłaszcza że sprzedaż dodatkowych biletów na edycję 2021 będzie się odbywać po cenach nie niższych niż obecne. Może to być zatem interesująca opcja dla osób, które kupowały passy w pierwszych terminach. 😊
  3. Zwrot pieniędzy i rezygnacja. W takim wypadku prosimy o przysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „REZYGNACJA” w tytule. Na decyzję o rezygnacji macie dużo czasu, bo do końca lipca 2020. Prosimy o podanie w mailu: 1) nazwiska osoby, która opłacała passy 2) nazwisk osób, które rezygnują 3) formy płatności (bank / payPal) . Dołączenie potwierdzenia przelewu będzie bardzo pomocne. Zwroty zaczniemy wysyłać jeszcze w tym tygodniu, ale prosimy o wyrozumiałość jeśli proces ten zwłaszcza w najbliższych dniach trochę się wydłuży.

Jeśli chodzi o rezerwacje pokoi w hotelu Novotel dokonywane poprzez nasz formularz / link, dostaliśmy zapewnienie od hotelu, że będą one przepisywane na przyszły rok na termin naszego wydarzenia. W tym celu należy skontaktować się z działem rezerwacji hotelu pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia, które spływają do nas z Waszej strony. Wiecie doskonale  jak bardzo nam przykro, że sprawy potoczyły się akurat w taki sposób. ☹ Pozostaje nam mieć nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się wszyscy w zdrowiu, z mega energią i wytańczymy za wszystkie czasy!

Trzymajcie się ciepło i #stayathome ! <3

Ola Leszczewicz & the Team