Ceny, Zapisy

REJESTRACJA

 

Aby zapisać się na 9 Warsaw Kizomba Festival Należy wypełnić ten oto formularz: 

 http://www.iwencik.pl/registrations/wkf9/pl

 

Po jego wysłaniu go na podany adres mailowy przyjdzie wiadomość z potwierdzeniem rejestracji, a w niej informacje dotyczące płatności, oraz link do strony na której będziecie mogli w każdej chwili sprawdzić status swojej rejestracji, a później wydrukować QR-kod - bilet wstępu na Festiwal.

Następnie należy dokonać wpłaty według odpowiedniego progu cenowego i instrukcji dostępnych w linku. Wpłata może dotyczyć kilku osób naraz, prosimy tylko o wyraźne wskazanie nazwisk.

Uwaga - zastrzegamy sobie minimum tydzień czasu na wprowadzenie Waszych wpłat do systemu - nie stresujcie się, jeśli status "opłacona" pojawi się dopiero po kilku dniach. 

 

Konto do wpłat w PLN:

Bom Dia Sp. z o.o.

mBank  08114020040000360276576704 

Tytułem: [rodzaj karnetu] [imię i nazwisko]

 

 

Cennik:
-------------------------- --------------
Early Bird – do 15/12/2017!

Full Pass - 340 PLN (85 EUR)
Couple Full Pass - 640 PLN (160 EUR)

-------------------------- --------------
Od 15/12 – 31/01

Full Pass - 370 PLN (93 EUR)
Couple Full Pass - 680 PLN (170 EUR)
Party Pass - 150 PLN (38 EUR)
Party Pass + - 230 PLN (58 EUR)
Afro Pass - 260 PLN (65 EUR)

-------------------------- --------------
Od 01/02 – 15/03

Full Pass - 400 PLN (100 EUR)
Couple Full Pass - 720 PLN (180 EUR)
Party Pass - 170 PLN (43 EUR)
Party Pass + - 250 PLN (63 EUR)
Afro Pass - 290 PLN (73 EUR)

-------------------------- ---------------
Od 16/03 – 13/04

Full Pass - 430 PLN (108 EUR) BRAK DLA PAŃ
Couple Full Pass - 760 PLN (190 EUR) 
Party Pass - 190 PLN (48 EUR) BRAK DLA PAŃ
Party Pass + - 270 PLN (68 EUR) SOLD OUT!
Afro Pass - 310 PLN (78 EUR)   SOLD OUT

-------------------------- --------------
Przy wejściu (jeśli będą jeszcze dostępne)

Full Pass - 440 PLN (110 EUR) 
Couple Full Pass - 800 PLN (200 EUR) 
Party Pass - 200 PLN (50 EUR) 
Party Pass + - 280 PLN (70 EUR) 
Afro Pass - 330 PLN (83 EUR)

 

◈◈ Co jest wliczone w cenę poszczególnych passów?
Party Pass: 4 imprezy (czw-niedz) oraz 2 popołudniowe socjale (sob-niedz)
Party Pass + : wszystkie 4 imprezy, socjale + 3 wybrane zajęcia z głównego grafiku
Afro Pass : wszystkie 4 imprezy, socjale i zajęcia solowe (afro-house, kuduro, tribal, ginga)
Full Pass: wszystkie 4  imprezy, socjale i zajęcia z głównego grafiku (master classy oraz bootcamp nie są wliczone w cenę)
Couple Full Pass – identycznie jak Full Pass, ale w lepszej cenie dla pary damsko-męskiej :)

   

WARUNKI UCZESTNICTWA 9. WARSAW KIZOMBA FESTIVAL (19-22.04.2018)

 • Organizatorem Festiwalu jest BOM DIA Sp. z o. o. w Warszawie, 03-619, ul. Bogumińska 4a, zwana dalej Organizatorem.
 • Warunkiem uczestnictwa w Festiwalu jest imienny zapis poprzez formularz elektroniczny oraz uiszczenie opłaty za wybraną formę karnetu na podane konto Organizatora, zgodnie z obowiązującą dla danego terminu tabelą cen.
 • Po rejestracji na podany adres e-mail wysyłany jest link do osobistego profilu, na którym można śledzić status rejestracji. Tam po 1 marca 2018 r. będzie dostępny do druku QR-kod, który jest jednocześnie biletem wstępu na festiwal. Chęć otrzymania faktury VAT prosimy zgłosić drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) najpóźniej w terminie 14 dni od dokonania wpłaty.
 • Rezygnacja . Można odstąpić od zakupu w terminie 14 dni od wpłaty. W późniejszym terminie rezygnacja i zwrot opłaty za udział w festiwalu jest możliwy przy mailowym zgłoszeniu najpóźniej do końca lutego 2018 i z potrąceniem przez Organizatora opłaty manipulacyjnej w wysokości 15% wartości karnetu. Po tym terminie dalsze zwroty nie będą już możliwe.
 • Zmiany nazwiska na bilecie można bezpłatnie dokonywać maksymalnie 1 raz - najpóźniej do 12 kwietnia 2018. Należy drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) przysłać nam informację o zmianie właściciela karnetu i jego adres email. Po 12 kwietnia zamykamy już nasze listy, żadne zmiany nie będą możliwe.
 • Liczba miejsc na warsztatach i imprezach jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie także prawo do monitorowania proporcji damsko-męskich i w razie potrzeby wcześniejszego zamknięcia rejestracji dla jednej z płci.
 • Karnety (Passy) festiwalowe mają formę jednorazowej opaski na rękę, zakładanej Uczestnikowi przez Organizatora przy rozpoczęciu Festiwalu za okazaniem dowodu tożsamości i okazanego biletu elektronicznego. Opaski są biletem wstępu na wybrane warsztaty i imprezy. UWAGA! Prosimy NIE zdejmować opasek do końca trwania Festiwalu. W opaskach można się kąpać. Uczestnikowi przysługuje tylko jedna opaska na czas trwania festiwalu.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania do daty wydarzenia zmian w grafiku festiwalowych zajęć i składzie zaproszonych Artystów, starając się jednak aby zachować standard wydarzenia na tym samym poziomie. Zmiany takie będą uwzględnione na stronie www i profilu Facebook.
 • Zapisując się na warsztaty festiwalowe Uczestnik jest świadomy własnego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej, a w zajęciach bierze udział na własną odpowiedzialność. Organizatorzy Festiwalu nie odpowiadają za kontuzje Uczestników zajęć.
 • Zajęcia festiwalowe będą prowadzone w języku angielskim (bez tłumacza).
 • Filmowanie i fotografowanie zajęć i instruktorów jest ZABRONIONE podczas trwania zajęć i wykładów, można to zwyczajowo robić po zajęciach i jedynie za zgodą prowadzącego.
 • Uczestnicy imprezy przyjmują do wiadomości, że wstęp na teren imprezy, jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu ich osoby, w związku z imprezą oraz transmitowanie, rozpowszechnianie lub przekazywanie głosu i wizerunku w związku z jakimkolwiek programem, przedstawiającym imprezę. Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania wybranych materiałów przy promocji swoich kolejnych wydarzeń.
 • Nieobecność na zajęciach lub imprezach towarzyszących nie upoważnia do zwrotu wpłaconych pieniędzy.
 • Niestosowne zachowanie na warsztatach lub imprezach towarzyszących, zachowanie agresywne, stanowiące zagrożenie dla innych uczestników, lub niestosowanie się do niniejszych Warunków Uczestnictwa będzie skutkowało wyproszeniem Uczestnika z zajęć / imprezy bez zwrotu poniesionych kosztów.
 • Zgłoszenie udziału w Festiwalu jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem Warunków Uczestnictwa oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby organizacji Festiwalu, zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101 poz. 926.
Back to top