Kochani, 

Zostawiamy tu kilka praktycznych informacji na weekend WKFowy:

  • Do rejestracji i wydania opaski festiwalowej potrzebujemy QRcode z Waszego biletu, albo okazanie ID z nazwiskiem.
  • BAR w hotelu Novotel podczas imprez będzie czynny w ograniczonych godzinach - do godziny 1:30, można zapopatrzyć się we własne napoje, wodę , nie będziemy zabraniać wnoszenia własnego picia na teren WKF.
  • Wejście na pojedyncze imprezy jest przewidziane w programie (ceny każdej z imprez znajdziecie na dole w zakładce program), niemniej jednak zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia sprzedaży biletów dla pojedynczych pań, w trosce o zachowanie proporcji.

Jeśli chcesz zapisać się na lunche i/lub kolacje podczas 12 WKF w hotelu Novotel, prosimy o wypełnienie tego formularza.

Tylko osobom, które zapisały się wcześniej możemy zagwarantować miejsce. Liczba voucherów dostępnych na miejscu będzie ograniczona.

 

Zapraszamy na taneczną rozgrzewkę!

Pre Party 12 WKF odbędzie się w czwartek, 4 maja, w klimatycznym lokalu Akademii Tańca Sulewskich (adres: Atlas Tower, Plac Zawiszy 1, poziom -1)

Będą działały dwa parkiety, zagrają dla Was DJ ROCK, DJ LEAO i DJ BIELIQ! Na miejscu jest też bar.

Wstęp: 40 zł. (nie jest objęty passem festiwalowym)

Zapraszamy!

Jego występ na 10 Warsaw Kizomba Festival zmiótł nas z parkietu!

Teraz powraca z nowymi piosenkami i tą samą świetną energią!

Nie przegapcie jego koncertu.

IVAN ALEKXEI na żywo, w sobotę 6 maja po północy!

Aby zarezerwować noclegi w lokalizacji festiwalowe, hotelu Novotel Warszawa Airport KLIKNIJ TU.

Prosimy wypelnić formularz i przesłać skan na podany w nim adres email.

Wszystkie sprawy związane z zakwaterowaniem nalezy kierować bezposrednio do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.hotelu Novotel.

 

Trudno w to uwierzyć, ale Warsaw Kizomba jest już prawie nastolatkiem :) 12 edycja przed nami, czekamy z niecierpliwością aby spotkać tam zarówno naszych stałych bywalców, jak i zupełnie nowych uczestników!

📢 5-7 maja 2023

📢 Lokalizacja: hotel Novotel Warsaw Airport ****, ul. 1 Sierpnia 1, Warszawa.

Czego możesz oczekiwać?

  • Ponad 26 godzin warsztatów tanecznych ze światowej klasy instruktorami kizomby!
  • 3 Imprezy z DJami z zagranicy i z kraju w jednej lokalizacji!
  •  Muzyka na żywo (szczegóły wkrótce!).

Kizomba, semba i konpa  – to dominujące rytmy na naszych parkietach. Przewidujemy drugi, nieco cięższy parkiet imprezowy w klimacie Ghettozouk/Romantic/Tarraxa, natomiast uprzedzamy lojalnie, że NIE jest to typowy event Urban Kizz.

REJESTRACJA RUSZY 30 STYCZNIA 2023.

 

Docierają do nas częste pytania o zakres działania Party Pass + (w sumie nic w tym dziwnego, bo to nasz autorski wynalazek, raczej nie spotykany na innych festiwalach), więc spieszymy z wyjaśnieniami:

  • W ramach Party Pass + Uczestnik ma wstęp na wszystkie imprezy wieczorne i socjale ORAZ DODATKOWO 3 wybrane z grafiku warsztaty (opaska PP+ ma 3 odrywane kupony, które załoga WKF zabiera przy wejściu na wybrane zajęcia). 

W skrócie: zwykły PARTY PASS to wszystkie imprezy (i popołudniowe socjale) - PARTY PASS PLUS to imprezy, socjale ORAZ dodatkowo 3 warsztaty.