Przedstawiamy grafik DJów na nadchodzący weekend!11wkf DJschedule 1 mini

Podczas trwania festiwalu w hotelu Novotel jest możliwosć skorzystania z lunchów i kolacji.

LUNCH 13:30-15:30 / KOLACJA 19:30-21:30

Posiłki mają formę bufetu, w cenę wliczone jest danie główne (do wyboru zawsze danie mięsne, rybne i wege z dodatkami), stacja sałatek, deser oraz woda. Cena to 62 PLN. 

Rezerwując wcześniej wybrane posiłki macie gwarancję dostępności miejsc. Możliwość zakupu posiłków na miejscu bez wcześniejszej rezerwacji będzie ograniczona.

ZAREZERWUJ POSIŁKI TUTAJ

Facebook od pewnego czasu nie pozwala na dodawanie nowych nakładek profilowych.

Jeśli chcecie stworzyć sobie taką nakładką samodzielnie, tutaj linki do pobrania plików. Możecie też użyć tego zewnętrznego linku aby stworzyć WKFową ramkę.

nakladka 11wkf 22 1   nakladka 11wkf 22 2

7 maja około północy zapraszamy na część artystyczną WKF! Zobaczycie pokazy taneczne Ginga Project oraz Paulę i Ricardo z Afrolatin Connection.

Zaraz po nich z krótkim recitalem wystąpi dla Was artystka, wokalistka, autorka tekstów, ale przede wszystkim osoba, którą znacie z kizombowego parkietu – Małgorzata Skrzyniarz.
Do tej pory wydała kilka singli, a ostatni – „Idealny stan – kizomba version” zabrzmi podczas sobotniej nocy WKF 2022! Tego wieczoru Gosia wykona również inne znane Wam utwory z repertuaru takich artystów jak Yola Semedo czy Sara Tavares. Towarzyszyć jej będzie gitarzysta Leszek Wypych, muzyk sesyjny i studyjny oraz założyciel projektu Leszek Wypych Trio oraz Michał Miczos Drums, specjalista od gry na afrykańskim bębnie djembe, kubańskich congach, cajónie, czy bongosach.

Drodzy Uczestnicy,

Informujemy, że jakiekolwiek zwroty i rezygnacje z udziału w Festiwalu są możliwe najpóźniej do 20 kwietnia 2022

Mimo, że data tegorocznej edycji była oficjalnie podana (i wysłana w mailingu) ponad rok temu, 23 marca 2021, zdajemy sobie sprawę, że pandemia covid bardzo dużo namieszała w życiu każdego z nas, i nie robimy problemów z rezygnacją z udziału, nawet jeśli dostajemy ją od Was ... teraz, czyli tuż przed eventem.

Co więcej - do końca lutego 2022 nie potrącaliśmy żadnych opłat z tytułu rezygnacji, mimo iż nasz regulamin to przewiduje. W chwili obecnej nadal realizujemy zwroty, ale ponieważ do wydarzenia mamy już tylko miesiąc, od każdego zwrotu potrącamy regulaminowe 15%.

Alternatywą jest odsprzedaż passa innej osobie na własnych warunkach i przesłanie nam imienia, nazwiska i maila nowego właściciela (czas na to macie do 4 maja).

Informujemy, że po 20 kwietnia nie będzie już możliwości rezygnacji z udziału i zwrotu kosztów.

 

Ważne ogłoszenie! 🔔

Zależy nam na tym, aby utrzymać dobre proporcje damsko-męskie na wydarzeniu, dając wszystkim szansę na dobrą zabawę, dlatego jesteśmy zmuszeni zamknąć dziś zapisy dla pojedynczych Pań.

Tylko Couple Passy są jeszcze dostępne (niewielka ilość).

Panowie bez pary mogą jeszcze dołączać.

Drogie Panie, możecie dołączyć jeszcze do wieczornych imprez WKFu kupując wejściówkę na miejscu przy wejściu.

Docierają do nas częste pytania o zakres działania Party Pass + (w sumie nic w tym dziwnego, bo to nasz autorski wynalazek, raczej nie spotykany na innych festiwalach), więc spieszymy z wyjaśnieniami:

  • W ramach Party Pass + Uczestnik ma wstęp na wszystkie imprezy wieczorne i socjale ORAZ DODATKOWO 3 wybrane z grafiku warsztaty (opaska PP+ ma 3 odrywane kupony, które załoga WKF zabiera przy wejściu na wybrane zajęcia). 

W skrócie: zwykły PARTY PASS to wszystkie imprezy (i popołudniowe socjale) - PARTY PASS PLUS to imprezy, socjale ORAZ dodatkowo 3 warsztaty.

Oto link, do pobrania formularza, za pomocą którego można dokonywać rezerwacji pokoi na czas 11 Warsaw Kizomba Festival w hotelu Novotel Airport:  

[edit 01.04.2022] Na formularzu widnieje data "do 30.03", ale mamy potwierdzenie od hotelu, że do 10 kwietnia można go wysyłać przy zachowaniu tych samych warunków. Na dzień dzisiejszy zostało już mniej niż 40 pokoi.

https://drive.google.com/file/d/1Cx2381Mi05s6nN4Jei5TEeezdcbmARIX/view?usp=drivesdk

 callinkizomba frame