Aby zarezerwować noclegi w lokalizacji festiwalowej, hotelu Novotel Warszawa Airport KLIKNIJ TU.

Prosimy wypelnić formularz i przesłać skan na podany w nim adres email - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszystkie sprawy związane z zakwaterowaniem należy kierować bezpośrednio do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.hotelu Novotel, WKF nie pośredniczy w rezerwacjach pokoi.

 

Trzynastka - może i dla Templariuszy nie była najszczęśliwsza, ale my nie jesteśmy aż tak przesądni. :) 

 Mamy nadzieję, że spotkacie się z nami raz jeszcze w tym finałowym odcinku naszej WKFowej przygody. Czekamy na stałych bywalców, jak i na taneczne świeżaki.

📢 10-12 maja 2024

📢 Lokalizacja: hotel Novotel Warsaw Airport ****, ul. 1 Sierpnia 1, Warszawa.

Czego możesz oczekiwać?

  • 25 godzin warsztatów tanecznych ze światowej klasy instruktorami kizomby!
  • 3 Imprezy z DJami z zagranicy i z kraju w jednej lokalizacji!
  •  Muzyka na żywo (szczegóły wkrótce!).

Kizomba, semba i konpa  – to dominujące rytmy na naszych parkietach. Przewidujemy drugi, nieco cięższy parkiet imprezowy w klimacie Ghettozouk/Romantic/Tarraxa, natomiast uprzedzamy lojalnie, że NIE jest to typowy event Urban Kizz.

REJESTRACJA RUSZY 23 STYCZNIA 2024.

 

Docierają do nas częste pytania o zakres działania Party Pass + (w sumie nic w tym dziwnego, bo to nasz autorski wynalazek, raczej nie spotykany na innych festiwalach), więc spieszymy z wyjaśnieniami:

  • W ramach Party Pass + Uczestnik ma wstęp na wszystkie imprezy wieczorne i socjale ORAZ DODATKOWO 3 wybrane z grafiku warsztaty (opaska PP+ ma 3 odrywane kupony, które załoga WKF zabiera przy wejściu na wybrane zajęcia). 

W skrócie: zwykły PARTY PASS to wszystkie imprezy (i popołudniowe socjale) - PARTY PASS PLUS to imprezy, socjale ORAZ dodatkowo 3 warsztaty.