Czego mogę się spodziewać na 11th Warsaw Kizomba Festival?

* Weekendu przepełnionego kizombą i sembą! Tancerze wszystkich stylów tego tańca są u nas mile widziani i będziemy starali się sprostać jak najszerszym wymaganiom muzycznym, lecz pamiętajcie także , że to festiwal kizomby, zatem nie znajdziecie tu zbyt wiele urban kiz.

* Ponad 32 godziny warsztatów na poziomie od wyższego-początkującego do zaawansowanego. Pierwsze zajęcia będą już w piątek po południu, a później przez cały dzień w sobotę i niedzielę, zawsze przynajmniej w 3 salach równocześnie, tak aby zawsze było z czego wybierać!

* 3 całonocne imprezy taneczne z najlepszymi DJami, którzy postarają się o to, żeby nie chciało Wam się schodzić z parkietu. Planujemy także pre-party w czwartkowy wieczór!

* Social Dancing - czyli popołudniowe potańcówki na luzie. W sobotę i niedzielę dla osób, które nie uczestniczą w warsztatach przewidujemy możliwość tańca w godzinach popołudniowych, jeśli pogoda pozwoli to w owianym już legendą Novotelowym ogrodzie, a jeśli będzie kapryśna, to alternatywnie w środku. W piątek także rozpoczniemy całe wydarzenie krótkim social dancing!

* Najlepsi nauczyciele. Większość nazwisk powtarza się u nas od lat, dlatego czasem nazywamy ich już naszą WKF-ową "Rodziną".  Wciąż się rozwijają, zawsze zaskakują czymś nowym, potrafią przekazać masę wiedzy, a przy tym utrzymać doskonałą energię na zajęciach. Lista tegorocznych Artystów stopniowo się powiększa, a znajdziecie ją TUTAJ

* Muzyka na żywo? Może tak... może nie... na razie potrzymamy to jeszcze w tajemnicy! :)

* Pamiętajcie, że w naszej ofercie karnetów mamy coś, czego nie znajdziecie na innych festiwalach - Party Pass + (plus). To opcja, którą wymyśliliśmy dla osób wiecznie rozdartych pomiędzy warsztatami a social dancing. Pass ten umożliwia skorzystanie z 3 wybranych warsztatów, a poza tym daje wszystkie przywileje typowego Party Passa, czyli komplet imprez i socjali! 

 

W zeszłym roku świętowaliśmy naszą okrągłą , dziesiątą rocznicę. To przede wszystkim dzięki Wam była ona tak wyjątkowa (wspierając się znanym serialem, powiedzielibyśmy - LE-GEN-DA-RY!) ♥
Zostaliśmy także określeni jako "Survivor" - najstarszy w tej chwili, nadal działający festiwal kizomby na świecie. Aby więc z dumą nadal nosić to określenie, nie pozostaje nam nic innego jak rozpocząć zapisy na kolejną edycję :)

Daty to 17-19 kwietnia 2020.

Nasz cel się nie zmienia: chcemy promować autentyczną kizombę i sembę, w jej najpiękniejszej, klasycznej formie, a także dać Wam możliwość nauki, rozwoju, relaksu, i spędzenia super dobrego czasu w kizombowej-rodzinnej atmosferze!

Lokalizacja pozostaje bez zmian: hotel Novotel Warsaw Airport ****, ul. 1 Sierpnia 1, Warszawa. Wkrótce wrzucimy tu linki do rezerwacji pokoi.

Zapisy i sprzedaż biletów rozpocznie się już wkrótce!