Aby zarezerwować noclegi w lokalizacji festiwalowe, hotelu Novotel Warszawa Airport KLIKNIJ TU.

Prosimy wypelnić formularz i przesłać skan na podany w nim adres email.

Wszystkie sprawy związane z zakwaterowaniem nalezy kierować bezposrednio do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.hotelu Novotel.

 

Trudno w to uwierzyć, ale Warsaw Kizomba jest już prawie nastolatkiem :) 12 edycja przed nami, czekamy z niecierpliwością aby spotkać tam zarówno naszych stałych bywalców, jak i zupełnie nowych uczestników!

📢 5-7 maja 2023

📢 Lokalizacja: hotel Novotel Warsaw Airport ****, ul. 1 Sierpnia 1, Warszawa.

Czego możesz oczekiwać?

  • Ponad 26 godzin warsztatów tanecznych ze światowej klasy instruktorami kizomby!
  • 3 Imprezy z DJami z zagranicy i z kraju w jednej lokalizacji!
  •  Muzyka na żywo (szczegóły wkrótce!).

Kizomba, semba i konpa  – to dominujące rytmy na naszych parkietach. Przewidujemy drugi, nieco cięższy parkiet imprezowy w klimacie Ghettozouk/Romantic/Tarraxa, natomiast uprzedzamy lojalnie, że NIE jest to typowy event Urban Kizz.

REJESTRACJA RUSZY 30 STYCZNIA 2023.

 

Docierają do nas częste pytania o zakres działania Party Pass + (w sumie nic w tym dziwnego, bo to nasz autorski wynalazek, raczej nie spotykany na innych festiwalach), więc spieszymy z wyjaśnieniami:

  • W ramach Party Pass + Uczestnik ma wstęp na wszystkie imprezy wieczorne i socjale ORAZ DODATKOWO 3 wybrane z grafiku warsztaty (opaska PP+ ma 3 odrywane kupony, które załoga WKF zabiera przy wejściu na wybrane zajęcia). 

W skrócie: zwykły PARTY PASS to wszystkie imprezy (i popołudniowe socjale) - PARTY PASS PLUS to imprezy, socjale ORAZ dodatkowo 3 warsztaty.