Drodzy Uczestnicy 11 WKF,

W związku z odwołaniem tegorocznej edycji, mamy dla Was kilka informacji „co dalej”:

  1. Wszystkie osoby zarejestrowane i opłacone na 11. Warsaw Kizomba Festival AUTOMATYCZNIE zostają przepisane na edycję 2021 (14-16 maja). Mamy gorącą nadzieję, że zostaniecie z nami! Nie potrzeba w tej sprawie wysyłać żadnych maili, ani deklaracji, za kilka tygodni kiedy oficjalnie uruchomimy system zapisów na 2021 każdy z Was dostanie maila z linkiem do nowego biletu. 
  2. Bilet można w dowolnym momencie odsprzedać lub przekazać innej osobie – jak wiecie WKF nigdy nie pobierał opłat za tego typu operacje. Takich zmian można będzie dokonywać nawet kilkakrotnie do 10 maja 2021 w sposób opisany w regulaminie wydarzenia. Osoby wahające się, zachęcamy do skorzystania z tej opcji, zwłaszcza że sprzedaż dodatkowych biletów na edycję 2021 będzie się odbywać po cenach nie niższych niż obecne. Może to być zatem interesująca opcja dla osób, które kupowały passy w pierwszych terminach. 😊
  3. Zwrot pieniędzy i rezygnacja. W takim wypadku prosimy o przysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „REZYGNACJA” w tytule. Na decyzję o rezygnacji macie dużo czasu, bo do końca lipca 2020. Prosimy o podanie w mailu: 1) nazwiska osoby, która opłacała passy 2) nazwisk osób, które rezygnują 3) formy płatności (bank / payPal) . Dołączenie potwierdzenia przelewu będzie bardzo pomocne. Zwroty zaczniemy wysyłać jeszcze w tym tygodniu, ale prosimy o wyrozumiałość jeśli proces ten zwłaszcza w najbliższych dniach trochę się wydłuży.

Jeśli chodzi o rezerwacje pokoi w hotelu Novotel dokonywane poprzez nasz formularz / link, dostaliśmy zapewnienie od hotelu, że będą one przepisywane na przyszły rok na termin naszego wydarzenia. W tym celu należy skontaktować się z działem rezerwacji hotelu pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia, które spływają do nas z Waszej strony. Wiecie doskonale  jak bardzo nam przykro, że sprawy potoczyły się akurat w taki sposób. ☹ Pozostaje nam mieć nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się wszyscy w zdrowiu, z mega energią i wytańczymy za wszystkie czasy!

Trzymajcie się ciepło i #stayathome ! <3

Ola Leszczewicz & the Team

Tak, jak informowaliśmy wcześniej, z powodu szalejącej epidemi coronavirusa, zmuszeni jesteśmy przesunąć 11-tą edycję WKF na późniejszy termin.

Próba znalezienia nowego terminu jeszcze w tym roku skończyła się niepowodzeniem. Prawie wszyscy nasi Artyści są już obłożeni zleceniami w każdy weekend, aż do końca roku. Hotel Novotel również nie ma już dostępności na żaden weekend. 

Dlatego zmuszeni jesteśmy przenieść nasz WKF o cały rok do przodu, na 2021. Będziemy chcieli także przesunąć docelowo wydarzenie na maj, który w Polsce jest dużo stabilniejszym pogodowo, cieplejszym miesiącem.

Nowa data 11 Warsaw Kizomba Festival to 14-16 maja 2021. 

Jeśli to możliwe, zachęcamy do przenoszenia passów na przyszły rok. To dla nas istotne, bo WKF poniósł już ogromne straty z powodu COVID-19, dlatego taki gest będzie ogromnym wsparciem dla przyszłości tego festiwalu. Można też odsprzedać pass komuś innemu. Jeśli jednak z różnych powodów to niemożliwe, jesteśmy gotowi na zwroty i oczywiście będziemy je realizować.

Zarówno zwroty jak i przeniesienia biletów będziemy realizować po 22 marca. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.

Jeśli przyszłoroczna data jest dla Was nieosiągalna, polecamy Waszej uwadze inne taneczne eventy, które odbywają się w Warszawie jeszcze w tym roku kalendarzowym, w planie są przynajmniej 3, my szczególnie polecamy El Sol Salsa Festival, 12-15 listopada 2020 w hotelu Sangate, kilkaset metrów od Novotelu.

 

Droga Rodzino Warsaw Kizomba Festival,

Pomimo naszych szczerych nadziei, niestety COVID-19 coraz bardziej się rozprzestrzenia - szkoły, uczelnie są zamykane, a wydarzenia i zgromadzenia odwoływane. Wkrótce zacznie obowiązywać także ograniczenie podróżowania.

Jest to nie tylko nielegalne w świetle prawa w tej chwili, ale także byłoby skrajnie nieodpowiedzialne kurczowo trzymać się organizacji takiej imprezy jaką jest WKF. Festiwal taneczny, gdzie setki ludzi z całego świata przytulają się w tańcu cały dzień to wydarzenie bardzo wysokiego ryzyka, i nawet jedna osoba mogłaby narazić setki na zakażenie.

Dlatego z bólem serca musimy podjąć decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji WKF. ☹

Część z Was prosiła nas aby poczekać kilka tygodni i zobaczyć co przyniesie kwiecień. Niestety nie zanosi się na szybką poprawę sytuacji, a podobnie jak wielu organizatorów takich wydarzeń, także i my ponieśliśmy już bardzo wysokie koszty organizacyjne, których nie uda nam się odzyskać. Z każdym dniem te koszty rosną, więc rozchodzi się także o to, by stracić jak najmniej i, miejmy nadzieję,  utrzymać WKF przy życiu pomimo tego kryzysu.

Planujemy organizację mniejszego międzynarodowego festiwalu tego lata, nazwijmy go roboczo WKF 10 i ½  (data i skład wkrótce), i mamy nadzieję że rok 2021 przyniesie nam sprzyjające okoliczności aby powrócić do organizacji 11 WKF  takiego, do jakiego jesteście przyzwyczajeni.

Pracujemy nad przyjazną procedurą refundacji biletów, dajcie nam proszę na to jeszcze kilka dni.

Będzie można też przenieść pass na przyszły rok, albo wykorzystać na WKF 10 ½ . Wkrótce podamy wszystkie szczegóły i możliwości.

Życzymy Wam zdrowia! Nie pozwólmy temu wirusisku roznieść się bardziej i zabić do reszty naszych pasji!

Ola Leszczewicz & Festival Team

Czego mogę się spodziewać na 11th Warsaw Kizomba Festival?

* Weekendu przepełnionego kizombą i sembą! Tancerze wszystkich stylów tego tańca są u nas mile widziani i będziemy starali się sprostać jak najszerszym wymaganiom muzycznym, lecz pamiętajcie także , że to festiwal kizomby, zatem nie znajdziecie tu zbyt wiele urban kiz.

* Ponad 32 godziny warsztatów na poziomie od wyższego-początkującego do zaawansowanego. Pierwsze zajęcia będą już w piątek po południu, a później przez cały dzień w sobotę i niedzielę, zawsze przynajmniej w 3 salach równocześnie, tak aby zawsze było z czego wybierać!

* 3 całonocne imprezy taneczne z najlepszymi DJami, którzy postarają się o to, żeby nie chciało Wam się schodzić z parkietu. Planujemy także pre-party w czwartkowy wieczór!

* Social Dancing - czyli popołudniowe potańcówki na luzie. W sobotę i niedzielę dla osób, które nie uczestniczą w warsztatach przewidujemy możliwość tańca w godzinach popołudniowych, jeśli pogoda pozwoli to w owianym już legendą Novotelowym ogrodzie, a jeśli będzie kapryśna, to alternatywnie w środku. W piątek także rozpoczniemy całe wydarzenie krótkim social dancing!

* Najlepsi nauczyciele. Większość nazwisk powtarza się u nas od lat, dlatego czasem nazywamy ich już naszą WKF-ową "Rodziną".  Wciąż się rozwijają, zawsze zaskakują czymś nowym, potrafią przekazać masę wiedzy, a przy tym utrzymać doskonałą energię na zajęciach. Lista tegorocznych Artystów stopniowo się powiększa, a znajdziecie ją TUTAJ

* Muzyka na żywo? Może tak... może nie... na razie potrzymamy to jeszcze w tajemnicy! :)

* Pamiętajcie, że w naszej ofercie karnetów mamy coś, czego nie znajdziecie na innych festiwalach - Party Pass + (plus). To opcja, którą wymyśliliśmy dla osób wiecznie rozdartych pomiędzy warsztatami a social dancing. Pass ten umożliwia skorzystanie z 3 wybranych warsztatów, a poza tym daje wszystkie przywileje typowego Party Passa, czyli komplet imprez i socjali! 

 

W zeszłym roku świętowaliśmy naszą okrągłą , dziesiątą rocznicę. To przede wszystkim dzięki Wam była ona tak wyjątkowa (wspierając się znanym serialem, powiedzielibyśmy - LE-GEN-DA-RY!) ♥
Zostaliśmy także określeni jako "Survivor" - najstarszy w tej chwili, nadal działający festiwal kizomby na świecie. Aby więc z dumą nadal nosić to określenie, nie pozostaje nam nic innego jak rozpocząć zapisy na kolejną edycję :)

Daty to 17-19 kwietnia 2020.

Nasz cel się nie zmienia: chcemy promować autentyczną kizombę i sembę, w jej najpiękniejszej, klasycznej formie, a także dać Wam możliwość nauki, rozwoju, relaksu, i spędzenia super dobrego czasu w kizombowej-rodzinnej atmosferze!

Lokalizacja pozostaje bez zmian: hotel Novotel Warsaw Airport ****, ul. 1 Sierpnia 1, Warszawa. Wkrótce wrzucimy tu linki do rezerwacji pokoi.

Zapisy i sprzedaż biletów rozpocznie się już wkrótce!