Kup bilet

Zapisy i zakup biletów prowadzone są przez system #iwencik

KUP BILET 

Uwaga! Nasz festiwal zaplanowany był na kwiecień 2020. Dwukrotne musieliśmy przesuwać datę ze względu na sytuację pandemiczną na świecie. Jako, że ponad 60% uczestników zachowało swoje bilety na wydarzenie, obecnie uruchamiamy tylko sprzedaż dodatkową, w ograniczonej ilości.

 

Ceny 2022:

Full Pass - 420 PLN 
Couple Full Pass - 800 PLN 
Party Pass - 240 PLN 
Couple Party Pass - 440 PLN 
Party Pass + - 320 PLN

Ceny na miejscu (jeśli będą dostępne)

Full Pass - 440 PLN  
Party Pass - 250 PLN 
Party Pass + - 330 PLN 

 


FAQs

Gdzie znajdę dane do wpłaty?

Po rejestracji, na podany przez Ciebie adres mailowy wysyłamy link dostępu do Twojego prywatnego profilu festiwalowego. Tam znajdziesz dane do wpłaty, a później status płatności. Numery kont są także dostępne także w naszej zakładce KONTAKT.

Czy dostanę jakieś potwierdzenie wpłaty?

Mail z potwierdzeniem wpłaty wysyłany jest automatycznie po jej zaksięgowaniu. Księgujemy wpłaty ręcznie, prosimy więc zarezerwować na to kilka dni od momentu dokonania wpłaty.

Nie dostałem maila z potwierdzeniem rejestracji  lub/i wpłaty,  co dalej?

Nasze maile wysyłane są z domeny iwencik.pl, czasem mogą trafić do spamu, prosimy o dokładne sprawdzenie wszystkich skrzynek, jeśli pomimo tego maile nie doszły, prosimy o kontakt mailowy. 

Gdzie znajdę mój bilet?

E-Bilet znajduje się w osobistym profilu festiwalowym, do którego adres wysyłamy wraz z potwierdzeniem zapisu, należy go wydrukować, albo zapisać na urządzeniu mobilnym. E-Bilety będą aktywne do druku w połowie lutego 2020.

Zarejestrowałem się kilka razy, skąd mam wiedzieć gdzie szukać biletu?

Przy kilkukrotnych rejestracjach od tej samej osoby za wiążącą uznajemy OSTATNIĄ rejestrację, wcześniejsze usuwamy.