Nowa data WKF

Tak, jak informowaliśmy wcześniej, z powodu szalejącej epidemi coronavirusa, zmuszeni jesteśmy przesunąć 11-tą edycję WKF na późniejszy termin.

Próba znalezienia nowego terminu jeszcze w tym roku skończyła się niepowodzeniem. Prawie wszyscy nasi Artyści są już obłożeni zleceniami w każdy weekend, aż do końca roku. Hotel Novotel również nie ma już dostępności na żaden weekend. 

Dlatego zmuszeni jesteśmy przenieść nasz WKF o cały rok do przodu, na 2021. Będziemy chcieli także przesunąć docelowo wydarzenie na maj, który w Polsce jest dużo stabilniejszym pogodowo, cieplejszym miesiącem.

Nowa data 11 Warsaw Kizomba Festival to 14-16 maja 2021. 

Jeśli to możliwe, zachęcamy do przenoszenia passów na przyszły rok. To dla nas istotne, bo WKF poniósł już ogromne straty z powodu COVID-19, dlatego taki gest będzie ogromnym wsparciem dla przyszłości tego festiwalu. Można też odsprzedać pass komuś innemu. Jeśli jednak z różnych powodów to niemożliwe, jesteśmy gotowi na zwroty i oczywiście będziemy je realizować.

Zarówno zwroty jak i przeniesienia biletów będziemy realizować po 22 marca. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.

Jeśli przyszłoroczna data jest dla Was nieosiągalna, polecamy Waszej uwadze inne taneczne eventy, które odbywają się w Warszawie jeszcze w tym roku kalendarzowym, w planie są przynajmniej 3, my szczególnie polecamy El Sol Salsa Festival, 12-15 listopada 2020 w hotelu Sangate, kilkaset metrów od Novotelu.